Informacja o dentalcare.com

Informacja o dentalcare.com

dentalcare.com to źródło informacji online dla profesjonalistów z dziedziny stomatologii i studentów stomatologii, którego autorami są eksperci marek Oral-B® i Blend-a-med®.  Strona ta została stworzona z myślą o dostarczaniu informacji z zakresu edukacji i badań naukowych, aktualnych wiadomości oraz informacji o produktach, które mogą pomóc w odniesieniu sukcesu zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom.

Eksperci uczestniczący w naszym projekcie

Oral-B i Blend-a-med regularnie zapraszają ekspertów z różnych dziedzin stomatologii, aby wzbogacili bazę informacji dentalcare.com przez dodanie swojej opinii, artykułu, wyników badań, czy globalnego spojrzenia na dane zagadnienie.  Już wkrótce na stronie tej zostanie umieszczony pierwszy taki artykuł!

Komitet Doradczy

Komitet Doradczy dentalcare.com to grupa renomowanych światowych specjalistów w dziedzinie edukacji, a także praktycy kliniczni, którzy są uznanymi liderami w dziedzinie stomatologii, higieny stomatologicznej czy pracy asystentek dentystycznych.

Congrats

Gratulacje!

Na podstawie informacji z Twojego Profilu wydaje się, że ukończyłeś studia. Gdy już przejdziesz do pracy w gabinecie, będziemy chcieli informować Cię na bieżąco o nowych kursach szkoleniowych, promocjach i innych ofertach dostępnych dla Ciebie jako praktykującego klinicysty.

Proponujemy, abyś poświęcił chwilę czasu na Zaktualizowanie Twojego Profilu.

Polecamy również odwiedzenie DziałuOsoba Kończąca Studia w celu uzyskania wskazówek dla osób po studiach i dodatkowych informacji o możliwościach rozbudowy praktyki.