profesjonalne produkty do ochrony zębów

Kontynuacja ochrony rozpoczętej w Twoim gabinecie

Znajdź najnowsze produkty Instytutu blend-a-med Oral-B, które pomogą Twoim pacjentom w poprawie zdrowia jamy ustnej.

Znajdź informacje i propozycje produktowe dotyczące głównych dziedzin zdrowia jamy ustnej.
> Próchnica
> Nadwrażliwość
> Wybielanie zębów

Oral-B marką szczoteczek rekomendowanych przez najwięcej dentystów na świecie

Pasta do zębów blend-a-med Pro-Expert z formułą opartą na przełomowym, stabilizowanym związku cyny i fluoru została stworzona specjalnie z myślą o działaniu na te obszary, które są najczęściej kontrolowane przez większość dentystów.

Od szczoteczek zaprojektowanych do czyszczenia mostów, koron czy aparatów ortodontycznych po szczoteczki z kątowo ustawionymi włóknami i szczoteczki pulsujące – te manualne szczoteczki pomogą Ci usunąć płytkę bakteryjną i uzyskać efekt czystych, świeżych zębów.

Pełna higiena jamy ustnej to cos więcej niż tylko szczotkowanie zębów. Dowiedz się, jak nitki dentystyczne Oral-B mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej dzięki dotarciu do przestrzeni niedostępnych dla szczoteczek.

Congrats

Gratulacje!

Na podstawie informacji z Twojego Profilu wydaje się, że ukończyłeś studia. Gdy już przejdziesz do pracy w gabinecie, będziemy chcieli informować Cię na bieżąco o nowych kursach szkoleniowych, promocjach i innych ofertach dostępnych dla Ciebie jako praktykującego klinicysty.

Proponujemy, abyś poświęcił chwilę czasu na Zaktualizowanie Twojego Profilu.

Polecamy również odwiedzenie DziałuOsoba Kończąca Studia w celu uzyskania wskazówek dla osób po studiach i dodatkowych informacji o możliwościach rozbudowy praktyki.