Pielęgnacja Zębów u Dzieci

Zdrowie jamy ustnej u dzieci jest integralną częścią ogólnego stanu zdrowia. Wprowadzenie działań związanych z higieną jamy ustnej u dzieci już we wczesnym okresie ich rozwoju (0-3 rok życia) może przynieść  wzajemne korzyści dziecku, rodzicom i dentyście. Właściwa ocena, leczenie i działania profilaktyczne powinny być inicjowane już w okresie wczesnego dzieciństwa i kontynuowane w regularny sposób w okresie późniejszym zapewniając tym samym optymalne zdrowie dzieciom. Informowanie rodziców o zaletach wczesnej opieki stomatologicznej nad ich dzieckiem jest też najbardziej efektywną strategią marketingową.

Rozwiązania produktowe

Zobacz wszystkieDental Care UK Coll btn

Edukacja Pacjentów

Artykuły Naukowe

leaflet1

Nowak AJ

Compend Contin Educ Dent 2002; 23 (3 Suppl 2):25-32.

Dokształcanie Zawodowe w Stomatologii

Brak dostępnych kursów w tym momencie.
Congrats

Gratulacje!

Na podstawie informacji z Twojego Profilu wydaje się, że ukończyłeś studia. Gdy już przejdziesz do pracy w gabinecie, będziemy chcieli informować Cię na bieżąco o nowych kursach szkoleniowych, promocjach i innych ofertach dostępnych dla Ciebie jako praktykującego klinicysty.

Proponujemy, abyś poświęcił chwilę czasu na Zaktualizowanie Twojego Profilu.

Polecamy również odwiedzenie DziałuOsoba Kończąca Studia w celu uzyskania wskazówek dla osób po studiach i dodatkowych informacji o możliwościach rozbudowy praktyki.