kategoria produktu

Elektryczne szczoteczki do zębów

Elektryczne szczoteczki do zębów

Szczoteczki elektryczne Oral-B usuwają do 100% więcej płytki bakteryjnej*. Dlatego Oral-B jest marką szczoteczek rekomendowanych przez najwięcej dentystów na świecie.* w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

Dowiedz się więcej
Manualne szczoteczki do zębów

Manualne szczoteczki do zębów

Innowacyjne rozwiązania cechowały szczoteczki do zębów Oral-B od momentu wymyślenia naszej pierwszej szczoteczki ponad 50 lat temu. Obecnie oferujemy szczoteczki  manualne dostosowane praktycznie do potrzeb każdego pacjenta, tak więc możesz rekomendować  każdemu swojemu pacjentowi szczoteczkę optymalną dla niego.

Dowiedz się więcej
 
Pasta do zębów

Pasta do zębów

Wprowadzamy całkowicie nową linię past do zębów Oral-B. Oral-B Pro-Expert, Complete oraz 1-2-3 zostały opracowane specjalnie z myślą o działaniu na obszary najczęściej sprawdzane przez dentystów podczas badania przeglądowego.

Dowiedz się więcej
Nici dentystyczne

Nici dentystyczne

Ty wiesz, że pełna higiena jamy ustnej to coś więcej niż tylko szczotkowanie zębów. Dlatego właśnie Oral-B oferuje nici dentystyczne opracowane tak, aby ułatwić czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i pomagać w zmniejszaniu zapaleń dziąseł oraz redukcji płytki bakteryjnej.

Dowiedz się więcej
 
Płyny do płukania jamy ustnej

Płyny do płukania jamy ustnej

Dodaj pewności siebie Twoim pacjentom. Dowiedz się, jak klej do protez Fixodent® może pomóc Twoim pacjentom w nabyciu pewności siebie w trakcie codziennych sytuacji życiowych.

Dowiedz się więcej
Congrats

Gratulacje!

Na podstawie informacji z Twojego Profilu wydaje się, że ukończyłeś studia. Gdy już przejdziesz do pracy w gabinecie, będziemy chcieli informować Cię na bieżąco o nowych kursach szkoleniowych, promocjach i innych ofertach dostępnych dla Ciebie jako praktykującego klinicysty.

Proponujemy, abyś poświęcił chwilę czasu na Zaktualizowanie Twojego Profilu.

Polecamy również odwiedzenie DziałuOsoba Kończąca Studia w celu uzyskania wskazówek dla osób po studiach i dodatkowych informacji o możliwościach rozbudowy praktyki.