Strona dentalcare.com spełni wszystkie Twoje potrzeby z zakresu szkoleń zawodowych.

Strona dentalcare.pl spełni wszystkie Twoje potrzeby z zakresu szkoleń zawodowych.

Materiały przygotowane przez wiodących specjalistów mają pomóc w rozwoju zawodowym i służyć do poznania bieżących tematów z zakresu stomatologii.                                                                                                           
                                                                   

 

Developed by leading experts our materials are designed to help you develop and stay up to date with the latest oral health topics.                                                                                                           
                                                                                                       
Kursy szkoleniowe z zakresu stomatologii

Masz do dyspozycji 2  bezpłatne kursy edukacyjne prowadzone przez Instytut Blend-a-med Oral B . Wszystkie kursy są uznawane przez ADA CERP.

  Biblioteka filmów video i ilustracji

  Przejrzyj naszą bibliotekę filmów video i zdjęć dotyczących najnowszych technologii i zagadnień z zakresu zdrowia jamy ustnej.

  .
  .
  Zarządzanie praktyką

  Przydatne narzędzia i porady dotyczące postępowania we wszystkich aspektach zawodu stomatologa, od marketingu gabinetu, zarządzania pacjentami i personelem po prowadzenie przedsiębiorstwa.

   Strefa studentów

   Znajdź materiały edukacyjne, w tym pomoce naukowe i zasoby stworzone specjalnie dla studentów i dostępne wyłącznie na stronie dentalcare.com.

    Congrats

    Gratulacje!

    Na podstawie informacji z Twojego Profilu wydaje się, że ukończyłeś studia. Gdy już przejdziesz do pracy w gabinecie, będziemy chcieli informować Cię na bieżąco o nowych kursach szkoleniowych, promocjach i innych ofertach dostępnych dla Ciebie jako praktykującego klinicysty.

    Proponujemy, abyś poświęcił chwilę czasu na Zaktualizowanie Twojego Profilu.

    Polecamy również odwiedzenie DziałuOsoba Kończąca Studia w celu uzyskania wskazówek dla osób po studiach i dodatkowych informacji o możliwościach rozbudowy praktyki.